Renkli İplikler ile Boncuklu Oyalar

Boncuklu oya modellerini sizler için özenle bir araya getirdik. Kolay yapılan boncuklu oya modellerini sizlerde yeni başlamış olsanız bile yapabilirsiniz. Çok güzel görünen boncuk oyalarını farklı detaylar ile yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına yapılan boncuk modelleri en yeni olanlarını yapabilirsiniz. Yenihobi.com  olarak renkli model arayan hanımlarda şahane görünen boncuk modelleri en güzel oyalar ile birleştirerek yapabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitireceğiniz boncuk oyası modelini sizlere sunuyoruz. Gelin birlikte çok gösterişli ve çiçekli boncuk modellerini oyalar ile birleştirerek yapabilirsiniz.

Kum Boncuklu Lif Modelleri

Pastel renkleri ile göz kamaştıran boncuklu oyaları beğeninize sunuyoruz. Yapımı oldukça pratik olan modelleri istediğiniz renk seçeneği ile uygulayabilirsiniz.

 

Siyahın asaletini yansıtan boncuklu oya modelimizde detaylı işlemeler harika görünüyor. Kolay şekilde yapabileceğiz modelimiz siyah olması nedeni ile hem şık bir yere giderken hem de günlük kullanıma gayet uygun görünüyor.

Standartların dışında olarak pudra ve siyah bir arada kullanılan boncuklu oya modelimiz şimdiden beğenileri üzerine topladı. Asla modası geçmeyecek çiçek desenleri ise boncuklu oya modelimizi yapımı kolay hale getiriyor. Sizler de modellerimizi kendiniz yapabileceğiniz gibi sitemizden de sipariş verebilirsiniz.

Lacivert alt zemin üzerine beyaz boncuklar işlenerek yapılan modelimiz şahane görünüyor. Kumaş seçimi oldukça önemli olan yazma kenarı boncuklu oya işlemelerinde mevsimine göre kumaşlar seçilmelidir. Bu modelimizin kumaşı oldukça serin tutacağı gibi oyanın sadeliği de çok doğru bir seçim olmuş.

Kırmızı olsun beş fazla olsun dedirten boncuklu oya modelimizde renk tonlarının yakınlığı dikkat çekiyor. Şeffaf boncuk detayları ise modeli başka bir yere taşımış.

Oya işlemesinin sıklığı modeldeki özenli el işçiliğini ön plana çıkarıyor. Duruşundaki asillik sizleri korkutmasın, bu boncuklu oya modelimiz de sizler için özenle seçtiğimiz diğer modeller gibi pratik yapabileceğiniz modeller arasında. Bu modelimiz çeyizlerin en vazgeçilmez parçası olacak.

Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz boncuklu oya modelimiz yapılış olarak oldukça kolay ve pratik.

Tek renk yazma kenarına boncuk oyası yapılmıştır.

Kırmızı tülbent kenarına sizlerde başörtü modelleri arasında en çok tercih edilen modeli yapabilirsiniz.

Büyük ve güzel görünen boncuk oyası son zamanların en çok tıklanan modeli olmaya devam ediyor.

Sadelikten yana kadınlara harika görünen görsel yer alan boncuk oyasını sunuyoruz.

Asil kadınlara mor boncuklu oyayı sunuyoruz. Basit ilerleyen model sizlerde yapabilirsiniz.

Sıralı boncuklu model hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Farklı model arayanlar için boncuk oyasını sunuyoruz.

Kalpli boncuk modelini sizlerde maddi gelir elde etmek için yapabilirsiniz.

Pullu yazma kenarına yapılan oyayı basit şekilde yapabilirsiniz.

Detaylarına hayran kalacağınız boncuklu oyayı en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Gösterişli boncuklu oyayı sizlerde çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Son zamanların çok satan modelini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Renkli boncukları sizlerde tek renk tülbent kenarına yaparak kullanabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecek olan kolay modeli sizlerde yapabilirsiniz.

Gri yazma kenarına sıralı yapılan beyaz boncuklu oyayı hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Sıralı Boncuk Oyaları

Beyaz Tülbent Kenarına Boncuklu Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Kendi Oyanı Yap (Youtube)

Kum boncuklu oya modelleri oldukça çok tercih ediliyor. Videoda yer alan boncuk modelini sizlerde tek renk yazma kenarına yapabilirsiniz. Kolay yapılan boncukları renkli tercih ederek oldukça gösterişli oya modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Seçtiğiniz iplik dantel boncuklar ile renklerinin uyum sağlaması için önemlidir. Yeni başlayan kadınlara başörtü kenarına yapacakları boncuklu oyaları sunuyoruz. Boncuk işi oya modelleri el emeğinin en çok yer aldığı modeldir. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.