Renkli ve Tek Renk Tülbent Kenarına Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar çeyizlerinize çok yakışacak boncuklu oya modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuk oyası modellerini yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan boncuklu oya modellerini yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.  Çiçek ve boncuk detayları ile süslenmiş olan boncuk oyası modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizlerde el emeğinizi sergilemek için bu güzel boncuk oya modellerini yapabilirsiniz. Hadi birlikte en güzel boncuk oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Renkli Boncuk Oyaları

Görselde yer alan pembe renk boncuk oyası modelini sizlerde yaparak kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. Sade ve şık görünen modeli pratik şekilde bitirebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan boncuklu oya modeli en sevilen modeldir. El emeği yoğun olan boncuk oyası modelini yeni öğrenen hanımlar hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden boncuk oyalarını sizlerde yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımı ile dikkat çeken modeli yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Yapılışı basit olan boncuk oyaları günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Kristal boncuklu oyaları sizlerde yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Kibar görünen boncuklu oya modelini sizlerde tek renk tülbent kenarına hazırlayabilirsiniz. El emeği göz nuru boncuk oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Renkli boncuk ile yapılan model sizlerde en basit şekilde yapabilirsiniz. Kolay yapılan model yeni öğrenen hanımlara hitap ediyor.

Kum boncuklarıyla hazırlanan oya modelini dinlerseniz daha fazla boncuk ekleyerek yapabilirsiniz. El emeği yoğun olan model hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Gösterişli Boncuk Oyası Modelleri

Yeni Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayseoyalim(Youtube)

Videoda yer alan beyaz tülbent kenarına yapılmış olan boncuk oyası modeli sizleri sunuyoruz. Sizler de bu güzel boncuk oyası modelini dilerseniz daha farklı renkler kullanarak hazırlayabilirsiniz. Aynı modelde daha fazla boncuk eklerseniz daha ağır bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Oldukça şık görünen boncuklu oya modelleri çeyizlerinize ve özel günlerinizde sizlere eşlik edecek. Sizler de kolay yapılan boncuk oyası modelini yeni öğrenseniz bile yaparak kısa sürede bitirebilirsiniz. Hadi birlikte sizlerde bu modeli yapmaya başlayayım. Videoda detayları sunulan modeli yapıp kısa sürede bitirebilirsiniz. Kolay gelsin.