Renkli Yazma Kenarına Boncuk Oyaları

Yazma kenarına yapılan en güzel dantel modellerini sizler için hazırladık. Farklılık isteyenler için harika görünen dantel modellerini sunuyoruz. Renkli boncuklar seçilerek yapılan dantel modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Kolay yapılan dantel modelini seçerek yeni başlayan hanımlar yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak  kristal boncuk oyasını tercih ederek zarif boncuklu oyaları yapabilirsiniz. Sade ve şık görünen boncuklu oyaları tülbent kenarına yaparak günlük kullanıma uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Yazma kenarına işlenen boncuk oyası modelleri çok gösterişli görünmektedir. Sizlerde zevkinize uygun modeli seçerek yapabilirsiniz. Gelin birlikte çiçekli ve boncuklu oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çiçekli En Yeni Boncuk Oyaları

Sadelikten yana olan kadınlar sizlerde günlük kullanıma uygun olan boncuklu oya modelini seçebilirsiniz.

Süslü hanımların tercih ettiği gösterişli yazma kenarına yapılan boncuk oyalarını yapabilirsiniz.

Marifetli hanımların tercih ettiği boncuk oyalarının yapımı zor olması ile birlikte çok güzel görünmektedir.

Boncuklu oyaları sizlerde çeyizleriniz için yaparak değerli modelleri sandıklarınıza ekleyebilirsiniz.

Farklı model boncuk oyası arayan Hanımlara görselde yer alan en yeni modeli öneriyoruz.

En çok satan boncuk oyası modellerini sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz. En güzel yazma kenarına en güzel boncuklu oyaları yapabilirsiniz.

Boncuk detaylarını katmış olduğu zarafet boncuklu oya modelini çok güzel göstermiştir. Sizlerde dilediğiniz renklerde boncuk seçerek harika boncuk oyalarını yapabilirsiniz.

Saks mavisi tülbent kenarına yapılan kristal boncuklu oya modeli çok şık görünmektedir. En yeni olan boncuklu oyaları yapabilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına işlenen harika görünen büyüklü ve küçüklü boncuklar çok şık görünmektedir. Sevdiğiniz renklerde boncuklu oyaları yapabilirsiniz.

Kahve renk tonlarının yer aldığı yazma kenarına gösterişli boncuk oyası yapılmıştır. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede basit şekilde bitirebilirsiniz.

Siyah yazma kenarına sarı detaylı boncuk oyası modelini yapabilirsiniz. Sizlerde en yeni boncuklu oya modelini kolay şekilde yapabilirsiniz.

Gösterişli ve büyük boncuk oyası modelini sizlerde yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Kum boncuklu oya modellerinin yoğun kullanarak yazma kenarlarını süsleyebilirsiniz. Boncuklu kürk oyalarını sizlerde yaparak tek renk yazmaları hareketlendirebilirsiniz.

Namaz örtüsü kenarına harika görünen boncuk oyalarını yapabilirsiniz. En güzel ve yeni boncuk oyası modelini sizlerde farklı şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.

Değişik boncuk oyaları farklı tasarımı ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Boncuklu oya modellerini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

@mardin_el_emekleri Instagram hesabından en güzel tığlanmış boncuklu oya modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Sade ve şık görünen boncuklu oyalarını hamarat kadınlar kolaylıkla yapabilirsiniz. Gösterişli model isteyen kadınlarda daha çok ve gold renklerde boncuk öneriyoruz.

Renkli boncuk oyasını sizlerde tek renk tülbent kenarına yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar görselde yer alan boncuk oyalarını yapabilirsiniz.

Renkli Boncuk Oyası Örnekleri

Tek Sıralı Boncuk Oyaları Anlatımlı Yapımı

Kaynak: ÖRGÜ MODELLERİ TASARIM (Youtube)

Video yer alan siyah yazma kenarına yapılan beyaz boncuklar eklenen bu sürücüyü boncuk oyası modelini sizlere sunuyoruz. Tek sırada yapılan boncuk oyasıdır. Cenk marka yazma kenarına yapılmıştır. Boncukları ipe geçirerek yapılıyor. Altınbaşak iplik tercih ediliyor. Bu boncuk oyasında 22.05 tığ kullanıldı. Boncuk boyu 3 mm ve 3 dizi boncuk kullanıldı. Düz renk boncukları sizlerde dilerseniz renkli yapabilirsiniz. En güzel modeller arasında yer alan boncuklu oya modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Çok kolay olan boncuk oyasını yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. Detayları ile kendi zevkinize göre boncuk oyalarını süsleyebilirsiniz. Hem sade hem şık görünen boncuk modelini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Detaylarını videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz. Ve hemen yapmaya başlarsanız bu harika modeli yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.