Renkli Yazma Kenarına Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modelini sizlere sunuyoruz. Yapılışı basit olan tığ oyalarını dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Kolay yapılan modeli sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. En yeni ürünler arasında yer alan modeli dilediğiniz renk tonlarında hazırlayabilirsiniz. Sade ve şık görünen model ne çok tercih edilen modeldir. Farklı detayları ile dikkat çeken tığ işi oya modellerini Sizler de dilediğiniz renklerde yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Sizler de çok tercih edilen tüm işi oya modellerini yaparak kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz. El emeği göz nuru tığ oyalarını çeyizleriniz için yapıp harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi  birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini göz atalım.

Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan tek renk tığ işi oya modeli en kolay modeller denir. Sizler de çok kolay yapılan bu modeli yaparak günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan sıralı tığ işi oya modeli siyah ve rengarenk detaylar ile hazırlanmıştır. Sizler de çok güzel görünen bu modeli yapıp çeyizlerinizi de baş tacı edebilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli çok şık görünmektedir. Sizler de çok şık görünen bu tığ oyasını yapıp özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Mint yeşili tülbent kenarına yapılmış olan tığ modeli rengarenk iplikler ile hazırlandı. Sizler de renkli tercih edilen bu tığ modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rengarenk yazma kenarına hazırlanmış olan çok güzel iplikler ile hazırlanmış olan tığ işi oya modeli kalıp gibi görünen modeller arasındadır. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını pratik şekilde yapabilirsiniz.

Tek renk Mor Yazma kenarına yapılmış olan yeşil ve mor renklerin kullanıldığı tığ işi oya modeli çok sevilen modeller denir. Sizler de bu modeli yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan yeni ve şık tığ örneğini sizler de yaparak güzel modeller yapıp başınıza sergileyebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ oyası çok şık görünmektedir.

El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modeli şık tasarımıyla çok güzel görünmektedir. Sizler de şık tasarımıyla dikkat çeken tığ oyasını yapıp en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Tülbent içindeki renklerden tercih edilerek yapılan tığ örneği güzel görünmektedir. Sizler de çok güzel görünen tığ modelini sıralı modeller arasında yapın yeni ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yapılışı basit olan tığ oyası modeli en güzel modeldir. Sizlerde pratik şekilde bu güzel modeli yapabilirsiniz. Farklı model sevenlere hitap eden tığ modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beyaz tabanlı tığ oyası modeli sizlerde tülbent içinden renkler yaparak uyumlu tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Pırpır model tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir. El emeği göz nuru tığ oyalarını kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sade ve şık görünen tığ modeli günlük kullanım için çok uygundur. Sizlerde mor renk tığ oyasını yapabilirsiniz.

Çok satan tığ işi oya modelini yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Kırmızı tülbent kenarına en sevilen modelleri yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Mavi renk yazma kenarına yapılan tığ oyası özel günlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Çeyizlerinize en yeni ürünleri yapabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Dünyası 74(Youtube)

Sizlerde videoyu izleyerek tığ oyalarını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.