Renkli Yazma Kenarına İğne Oyası Modelleri

Çok güzel görünen iğne oyalarını sizler için hazırladık. Çıtı pıtı görüntüsü ile oldukça şık görünen iğne oyaları modellerini sizler de yapabilirsiniz. En yeni ve daha önce hiç görmediğiniz iğne oyası örneklerini sizlere sunuyoruz. Rekor beğeni alan iğne oyası modellerini pratik şekilde yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak farklı iğne oyalarını sizlerde yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modellerini yeni başlayan hanımlar da yapabilir. Yazma kenarlarına yapacağınız sade ve gösterişli iğne oyası modellerini özel ve günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Hadi hanımlar beraber şahane görünen iğne oyası modellerine göz atalım.

Çıtı Pıtı Tığ İşi Oya Örnekleri

Namaz örtüsü olarak tercih edeceğiniz beyaz yazma kenarına yapılan çiçek iğne oyası modeli dağ model ile birlikte oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu namaz örtüsü modelini pratik şekilde yapabilirsiniz.

Pembe yazma kenarına yapılan gösterişi iğne oyası modeli detayları ile çok şık görünmektedir. Fiyonk ile süslenmiş iğne oyaları en çok tercih edilen modeldir.

Yeni doğum yapan annelere kırmızı başörtü modelini hediye edebilirsiniz. Çiçek detayı ile süslenen ve boncuk eklenen iğne oyasını iki renk tercih edebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımlara en güzel modelimizi sunuyoruz. Çok şık görünen iğne oyası modeli özel günlerde sizlere eşlik edecektir.

@igneoyalarim.derya Instagram sayfasında en yeni iğne oyalarını sipariş verebilirsiniz. Ya da en güzel modelleri alabilir kendiniz yapabilirsiniz.

İçimize baharı getirecek ola iğne oyası modeli çıtı pıtı görüntüsü ile çok şık görünmektedir.

Yeni gelinlerin tercihi olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de gelin bohçalarına harika görünen iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Namaz örtüsü olacak olan iğne oyası modeli iki renk yapılmıştır.

Yeni başlayan hanımlara hitap eden iğne oyası örneklerini sizler için özenle seçtik.

Başörtüsü olarak özel günlerde tercih edebileceğiniz iğne oyalarını en güzel şekilde sizler için süsledik.

Genç kızların başlarında en çok görmek istediği iğne oyası modellerini yaparak gelinlerinize hediye edebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarlarına en güzel iğne oyalarını yaparak hem sade hem de şık görünen modelleri elde etmiş olursunuz.

Gelinlerin bohça yaparken en çok tercih etti iğne oyası modelini sizler de görselden alarak yapabilirsiniz.

Sizler de çeyizlerinize en yeni iğne oyası modellerini ekleyerek harika sandıklar oluşturabilirsiniz.

Altın günlerinin gözdesi olan tülbent kenarına yapılan iğne oyaları başınızda taçlanacak.

Kolay model arayan hanımlar için en güzel iğne oyası modellerini ekledik detayları ile çok süslü görünen iğne oyaları yazma kenarlarına çok yakıştı.

İğne oyası modelleri arasında en çok tercih edilen ve kullanılan iğne oyasını sizler de yaparak harika çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz bu iğne oyalarını yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz.

Çok tercih edilen ve tıklanma rekoru kıran iğne oyaları kibar görünümü ile görenleri kendine hayran bırakıyor. İğne oyası örnekleri en çok yazma kenarına tercih ediliyor. Sizler de en yeni iğne oyalarını modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tülbent Kenarına Boncuklu İğne Oyası Modelleri