Renkli Yazmalara Yapılan En Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar. Çok severek kullanacağınız birbirinden güzel ve farklı tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. En güzel modelleri sizler de yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan çeyizlerin vazgeçilmezi olan tığ oyasını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan tığ işi oyalarını dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Çiçek ve pul detayları ile süsleyerek şahane tığ modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Çok pratik olan tığ oyalarını hızlı ilerleyen modeller olarak yapabileceğiniz gibi hemen çeyizlerinize yetiştirebilirsiniz. Sizler de çeyizlerinize değer katmak için bu harika tığ modellerini yaparak en farklı çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Instagram’da en çok satan tığ oyalarını eklerken kolay yapılmasına da özen gösterdik. Sizler de Instagram’da en çok satan modellerini yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Hadi birlikte detaylı şekilde bir güzel tığ oyalarını göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan tığ oyasını sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Çok tercih edilen bu tığ oyasını maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ işi oya modeli rengarenk tercih edilecek hazırlanmıştır. Sizler de renkli yapılan bu tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Yapılışı hızlı ilerleyen tığ işi oya modelini sizler de yaparak hemen çeyizlerinize bu güzel model ekleyebilirsiniz.

Pırpır model hazırlamış olan tığ işi oya modeli beyaz tabanlı renkli tülbent kenarını hazırlanmış ve tülbent içindeki renklerden seçilerek harika uyum yakalanmıştır.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldı tığ oyası modeli hamarat kadınların tercihi oluyor. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu tığ oyasını yapabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılmış olan oldukça güzel görünen tığ oyaları şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Tek Renk Tığ İşi Oya Modelleri