Rukiye’nin Satılık Örgü Modelleri

Rukiye’nin satılık örgü modelleri ile sizlerleyiz. Rukiye Hanım’ın yaptığı çok muhteşem patik, lif örgü ve örgü bebek modellerini sizler için derledik. Rukiye Hanım İstanbul’da ikamet ediyor. Kendisi el işiyle uzun yıllardır uğraşıyor. Yaklaşık 10 senedir el işi yapıyor, fakat Instagram sayfasını açalı 3 sene oluyor. Birbirinden güzel örgüleri bu sayfada paylaşıyor. Sizler de sayfayı incelemek veya sipariş oluşturmak için mypatikworld kullanıcı adıyla Instagram’da aratabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Rukiye’nin satılık örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Rukiye’nin Göz Kamaştıran Satılık Örgü Modelleri

Görselde çok sevimli ve çok şirin bir patik örgü modelini görüyoruz. Rukiye Hanım yılların vermiş olduğu tecrübeyle harika örgüler ortaya koyuyor. Bu patik örgü modelinin fiyatı ise 30 TL’dir. Patik örgü modelini sipariş etmek için mypatikworld Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

blank

Çok muhteşem bir patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu tatlı patik örgüyü kendiniz için dilediğiniz renkte sipariş edebilirsiniz. Rukiye Hanım’ın yaptığı tüm patik örgülerin fiyatı 30 TL’dir.

blank

Oldukça muazzam görünen bu lif örgü modelini Rukiye Hanım yine harika bir ustalıkla yapmış. Rukiye Hanım’ın lif örgü modeli fiyatları ise 25 TL’dir.

blank

Çok şık görünen bu patik örgü modelini dilediğiniz renkte sipariş ederek çeyiz bohçalarında da bulundurabilirsiniz. Detaylı bilgi için Rukiye Hanım’ın mypatikworld Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

blank

Benim de çok sevdiğim bir patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu patik örgü modeline her renk yakışacaktır. Siz dilediğiniz renkte Rukiye Hanım’a bu patik örgüleri sipariş edebilirsiniz.

blank

Çok tatlı bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu muhteşem lif örgü modelini dilediğiniz renkte sipariş edebilirsiniz.

blank

Bir diğer muhteşem lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Rukiye Hanım’a bu güzel örgü modellerini bizimle paylaştığı için teşekkür ediyor ve çalışmalarının devamını diliyoruz. Rukiye Hanım patik örgüleri 30 TL’ye, lif örgüleri 25 TL’ye, örgü bebekleri ise 100 TL’ye yapıyor. Örgü modelleri hakkında detaylı bilgi ve sipariş için mypatikworld Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Rukiye’nin Çok Muhteşem Satılık Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.