Ruslar Tığ İşi Örgülerde Ne Kadar İyiler? İşte En İyi Örnekleri

Ruslar tarafından tığ işi ile yapılmış en harika örgüleri ile karşınızdayız. Gerçekten tığ işi olduklarına inanması çok güç olacak harika tığ işi modeller var. Daha çok bluz ya da elbise tarzında tığ işi modellerin olduğunu göreceksiniz. Özenle ve ciddi mesai harcayarak hazırladığımız bu tığ işi modellerini çıkarabilen varsa helal olsun diyoruz. Çok zor tığ işi modeller mevcut, yapımı aylar sürebilir bu modellerin.

Rusların yaptığı tığ işi modelleri arasında yelek, bluz, elbise örnekleri daha çok gelinlik tipi örnekler gibi görünse de gelenek olarak tığ işi modelleri kendilerine güzel, özel günlerde giyilebilecek giysiler yapmak için kullanıyorlar, bu yüzden uzun emek verilen ağır modeller ortaya çıkıyor. Şimdi Ruslar tarafından yapılmış en iyi tığ işi örneklerini inceleyelim.

İşte En Güzel Rus Tığ İşi Örnekleri

Bu güzel Rus tığ işi modelleri beğendiyseniz eğer, aşağıda bulunan diğer modellerimizi de incelemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz, çok harika örnekler göreceksiniz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.