Saadet’in Satılık Örgü Modelleri

Saadet’in satılık örgü modelleri ile sizlerleyiz. Saadet Hanım’ın birbirinden harika örgü modellerini sizler için derledik. Biraz Saadet Hanım’dan bahsedecek olursak kendisi Düzce’de ikamet ediyor. Uzun yıllardı örgü örüyor ve el işi ile uğraşmayı çok seviyor. Severek yaptığı bu örgü modellerini satarak da kazanç elde ediyor. Seçtiğimiz patik, lif örgülerin fiyatları ve detaylı bilgi hakkında Instagram’dan saadetin_orguleri hesabına ulaşabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Saadet’in satılık örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Saadet’in Birbirinden Şahane Satılık Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz Saadet Hanım’ın yaptığı lif örgü modeli şahane görünüyor. Sizlerin de ilgisini çekebilecek olan bu örgü modelini dilediğiniz renklerde Saadet Hanım’a sipariş verebilirsiniz. Bu lif örgünün fiyatı ve detaylı bilgi için saadetin_orguleri Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

blank

Saadet Hanım örgülerini yaparken renk uyumuna oldukça dikkat ediyor. Yılların da verdiği tecrübeyle harika lif örgü modelleri yapıyor. Gönül rahatlığıyla hem eviniz hem de çeyiz bohçası için çeşit çeşit lif örgü modeli sipariş verebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz şahane patik örgü modelini biz çok sevdik. Oldukça şık görünen bu patik örgü modelini Saadet Hanım yine harika yapmış. Sizler de saadetin_orguleri Instagram hesabından bu örgü modelini sipariş verebilirsiniz.

blank

Modeli ve rengiyle harika bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok seveceği bu lif örgü modeline uygun fiyatlarla saadetin_orguleri Instagram hesabına ulaşarak sahip olabilirsiniz.

blank

Saadet Hanım’ın ince işçiliği ile yapılan bu harika lif örgü modelini çeyiz bohçası için satın almaya ne dersiniz?

blank

Lif örgü modellerini dilediğiniz boylarda Saadet Hanım’a sipariş verebilirsiniz.

blank

Yine çok güzel bir patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Dilerseniz saadetin_orguleri Instagram hesabından bu örgü modelini sipariş verebilirsiniz.

blank

Saadet Hanım’ın daha fazla örgü modellerine saadetin_orguleri Instagram hesabından ulaşabilirsiniz. Kendisine bu şahane örgü modellerini bizimle paylaştığı için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Saadet’in En Güzel Satılık Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.