Sade Renk İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel renkli iğne oyası modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modellerini sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Çok tercih edilen iğne oyası modellerini seçerken sizlerin kolay yapabilmesi bizler için oldukça önemliydi. Yeni öğrenenlere de hitap eden iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Ağır ve zor yapılan iğne oyası modellerini hamarat hanımlar için seçtik. Sizler el emeğinize uygun olarak seçeceğiniz iğne oyalarını dilediğiniz iplikleri ve iğneyi seçerek yapabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız özel günlerde ve günlük kullanıma uygun olan iğne oyalarını yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modellerini bir günde bitirebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tek renk tülbent kenarına yapılan tek renk iğne oyası modellerini sizlere öneriyoruz. Gösterişli model seven hanımlar ise rengarenk iğne oyalarını boncuk ve pul detaylarıyla süsleyebilir. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Ağır İğne Oyası Modelleri

Beyaz tülbent kenarına yapılan kaya model ile birlikte renkli modellerin kullanılıyor olması çok güzel göstermiştir. Sizler de bu güzel iğne oyası modelini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarını tek renk yapılan iğne oyası modeli sade ve güzel görüntüsü ile günlük kullanıma uygundur. Sizler de bu güzel modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modeli hamarat hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Sizler de bu hafif modeli yaparak dilediğiniz renklerde hazırlayıp en güzel günlerinizde bu modeli tercih edebilirsiniz.

Yeni gelinlerin tercihi olan iğne oyası modelini sizler de yaparak gelin ve damat bohçalarına ekleyebilirsiniz. Oldukça şık görünen bu model gelinlere çok yakışacak.

Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modelini yeni öğrenen hanımlar da yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilir.

Görselde yer alan fiyonk detayları ile süslenmiş olan mavi tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir Sizler de bu iğne oyasını yaparak en güzel ve en yeni modeli sahip olabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanır iğne oyası modeli hamarat hanımların tercihi olmaya devam ediyor sıralı ve küçük tercih edilerek hazırlanan iğne oyaları en çok satan modeller denir.

Çok Güzel İğne Oyası Modelleri