Sade Şık Tek Renk Taçlı Başörtü Havlu Kenarı İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Namaz örtülerinde yazmalarında havlu kenarlarında sadelik arayanların en çok tercih ettiği taçlı iğne oyası modeli ne yaparsanız yapın çok şık duracağından emin olabilirsiniz.

Değişik ve gösterişli modelin nasıl yapıldığını merek edenler için aşağıda yayınladığımız video çok faydalı olacaktır.

Modele başlamadan önce her zaman ki gibi yazmamızın zürafasını hazırlıyoruz. Sıralı şekilde hazırlamaya alışık olduğumuz iğne oyası modellerinden farklı olarak tek tek hazırlanan çiçekler ilk bakışta biraz uğraştırıcı gibi görünse de oyanız bittikten sonra ortaya çıkan mükemmel görüntüye değer diye düşüneceksiniz.

Taçlı iğne oyası modeli ile havlu kenarlarınızı ve tüm kenar süslemelerinizi yapabilir, çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Firdes Demir Artdesing’e sade ve şık model için çok teşekkür ederiz. Siz de youtube kanalına abone olup, videolarını beğenebilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.