Sadeliği ile En Şık Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli model isteyen hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz tığ oyalarını sizlere sunuyoruz. Çok severek kullanacağınız tığ işi oya modelleri renkli tülbent kenarlarına renkli tek renk tülbent kenarlarını ise tek renk tercih edilerek yapılabilir. Dilerseniz boncuk ve pul detayları ile bu güzel tığ işi oya modellerini süsleyebilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ oyaları hem kolay yapılmakta hem de ağır modeller arasında yer almaktadır. Sizlerin deneyimine bağlı olarak hazırlayacağınız modeller yeni öğrenenlere de hitap etmektedir. Çeyizlerinize ekleyeceğiniz tığ oyaları şık tasarımıyla oldukça güzel görünecektir. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için bu güzel tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Kolay Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan rengarenk hazırlanmış olan pırpırıntı tığ işi oya modeli sizler için Hazırlandı Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Görselde yer alan Reyyan markası tülbent kenarına yapılan tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz.

Sade model sevenleri hitap eden tığ oyası rengarenk tercih edilerek hatırlanmıştır. Sizler de renkli hazırlanan modeli dilediğiniz renk tonlarını seçerek yapabilirsiniz.

Sıralı hazırlanan tığ oyalarını sizler de el emeğinize sergilemek için kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni öğrenenleri hitap eden model son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

Renkli tülbent kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlanan tığ oyası maddi gelir elde etmek için yapıp satabileceğiniz ürünler arasındadır.

Pratik Tığ İşi Oya Modelleri

Sade İplikler ile Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayseoyalim (Youtube)

Videoda yer alan tığ işi oya modeli kahverengi tonları ile hazırlanmıştır. Sizler de tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kadar güzel olan tığ işi oya modelinin yapım aşaması da kolaydır. El emeğini yoğun olarak kullanıldığı tığ oyalarını sizlerle yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Sade model seven hanımlar bu modeli sizler de yaparak günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Gösterişli model istiyorsanız pul modeli ve detaylar ekleyebilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek bu güzel tığ işi oya modelini yapmaya başlayabilirsiniz yapacak olan hanımlar şimdiden kolay gelsin.