Boncuklu Örümcek Oyası Yapılışı

Şahane Bir Model Boncuklu Örümcek Oyası

Boncuklu tığ oyaları modellerinin en iyisi olan örümcek oyası yapımı. Tığ işi boncuklu oya yapılışı yazımızda örümcek oyasının tüm detaylarına yer verdik.

Boncuklu oya modelleri ile ilgili arşivimizi daha önce yayınlamıştık. Orada bulunan modellerden ilgi görenler olmuştu. Örümcek oyası da ilgi gören tığ oyalarından biriydi. Anlatımını isteyen ziyaretçilerimiz için bu yazımızda boncuklu örümcek oyası yapılışını paylaşacağız. Derya hanımın anlatımıyla tığ işi boncuklu oya yapılışı ve yazma kenarına işlenmesi gösterilmektedir. Özellikle de yazmalar için örümcek oyası çok tercih edilen bir modeldir. Bu model pinterest, instagram ve facebook gibi sosyal medya hesaplarınıza sıklıkla karşınıza çıkabilir.

Boncuklu Örümcek Oyası

Yeni yeni oyalar öğrenerek boncuklu oya yapayım diyenler için sırasıyla örneklerin anlatımlarını paylaşıyoruz. Boncuklu oya yapımıyla ilgili tüm detayları daha iyi anlayabilmeniz için videosuyla paylaştık. Derya hanımın sade ve tatlı anlatımıyla oyanın yapılışını öğrenerek sizlerde yazmalarınıza örümcek oyaları yapabilirsiniz. Eğer bu oya örneğini beğendiyseniz aşağıdaki beğen butonundan beğenmeyi unutmayınız. Şimdi herkese kolay gelsin sizi seviyoruz.

Tığ İşi Örümcek Oyası Yapımı

“Şahane Bir Model Boncuklu Örümcek Oyası” için bir yorum

Bir cevap yazın