Şahane Çiçekli Renkli Keloğlan iğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Çok farklı iğne oyası modellerinden bir tanesi olan şahane çiçekli iki renkli keloğlan iğne oyası modelini anlatmamız için çok talepte bulundunuz. Böylesine şık ve gösterişli bulmuşken yazmalarınızda namaz örtülerinizde ve tüm kenar süslemelerinizde kullanmanız tavsiye ederiz.

Güzel modeli kolaylıkla örebilmeniz için aşağıda sizler için video hazırladık. Çok kısa süren videoyu izleyebilir, modeli kolaylıkla örebilirsiniz.

Çiçekli keloğlan modeline başlamak için yazmanızın zürafasını hazırlamayı unutmayın. İlk olarak çiçeğinizin yapraklarını hazırlıyorsunuz. Motif şeklinde hazırlanan çiçek kısmını en son aşamada oyanızla birleştiriyorsunuz.

Keloğlan çiçeğini hazırlamayı öğrendikten sonra farklı modellerde de kullanmanız mümkündür. Çok şık modeli bohçalarınız için değerlendirebilirsiniz.

Solak oyacı’ya youtube kanalı için hazırlamış olduğu video için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.