Salon Takımı ve Masa Örtüsü Gösterişli Dantel Modelleri

Sevgili takipçiler kıymetli hanımlar sizler için özenle seçtiğimiz birbirinden güzel Dantel örneklerini incelerken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi seçtiğimiz modellerin yapımının oldukça pratik olmasıdır. Görüntü olarak gayet şık ve ağır görünen modeller yapım olarak sizleri yormayacak. Dantel örneklerinde en çok paylaştığımız renk seçeneği krem, kirli beyaz, ve beyaz tonlarıdır. Bunların haricinde arzu ederseniz farklı renk seçeneklerini de dantel modellerine uygulayabilirsiniz. İçinizden gelerek uygulayabileceğiniz, kendiniz kullanabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye olarak götürebileceğiniz dantel modellerini kendi el emeğinizle yapabilmeniz için sizlere her zaman olduğu gibi yazımızın sonunda dantel yapımı anlatımını içeren detaylı ve açık anlatımlı bir video sunacağız. Bu yüzden sizlerle paylaştığımız modelleri incelerken beğendiğiniz Dantel örneklerini not etmeyi unutmayın. Birbirinden güzel dantel modellerini seçerken sizlerden aldığımız geri dönüşleri göz önünde bulundurduk. Dilerseniz vakit kaybetmeden görselleri ile birlikte sizleri sunduğumuz harika dantel modellerini incelemeye geçelim.

Yeni Dantel Modelleri

Sade model seven hanımlara hitap eden dantel modeli en çok satan modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

El emeği çok olan dantel modeli masa örtüsü olarak tercih edebilirsiniz. Hamarat hanımlara bu güzel dantel modelini öneriyoruz.

Masa örtüsü dantel modelini sizlerde çeyizlerinize yapabilirsiniz. Çok sevilen modeli tarzınıza göre renk seçerek yapabilirsiniz.

Oldukça gösterişli olan dantel modeli yeni öğrenen hanımlara uygundur. Bu güzel modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

El işçiliğinin oldukça yoğun kullanıldığı dantel modeli hamarat hanımların tercihi olmaya devam ediyor.  Sizlerde görselde yer alandan tele hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Ağır model sevenleri hitap eden modeli oldukça güzel görünmektedir.

Yeni Dantel Modelleri

Kolay Yapılan Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Su Balım (Youtube)

Sevgili takipçilerimiz yukarıda görselleri ile incelediğimiz birbirinden güzel Dantel örneklerini sizlerin de kendi zevklerinizi üzerine ekleyerek pratik bir şekilde yapabilmeniz için yardımcı olacak dantel yapımı anlatım videomuzu ekliyoruz. Dantel modellerini seçerken standardın dışında modeller seçip uygulama esnasında heyecanınızı kaybetmemenizi sağlamaya çalıştık. Alışıla gelmiş modellerin dışında klasik ama vazgeçilmeyen modelleri sizler için derledik. Sadelik şıklık ve zarafetin bir araya geldiği Dantel örneklerini sadece incelemekle kalmayıp kendi el emeğinizle kolay şekilde yapabileceksiniz. Daha önce hiç dantel yapımı işinin başına geçmemiş birisinin bile videomuz yardımıyla kolaylıkla bir dantel modeli yapabileceğine inanıyoruz. Şıklığın ön plana çıktığı dantel modellerimizi videoda belirtildiği gibi yapabilirsiniz, bunun yanı sıra üzerine kendi fikirlerinizi kendi tasarımlarınızı eklemeniz harika olacaktır. Videomuzda belirttiğimiz malzeme listesine tam şekilde uyabileceğiniz gibi ellerinizde daha önceden bulunan malzemeleri de değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizlere sunduğumuz dantel yapımı detaylı anlatım videomuzu izlemeye ve uygulamaya geçelim kolay gelsin.