Saraya Gelin Geldi Arpa Boncuklu Tığ İşi Fıstık Oyası Modeli

Yeni evlenenler ve evlenecek olanlar için tığ işi ile yapılan arpa boncuklu fıstık oyası. Oyaların en güzellerini yapmak isteyenleri görelim.

Saraya gelin geldi tığ oyası boncuk modeli

Saraya gelin geldi duyumları genelde haberlerde duyulur. Fakat bir insanın evlenerek mutlu olduğu ev kendisi için saraydır. Evlendikten sonra eşiyle güzel ve mutlu günler geçiren kişilerin prenseslerden farkı yoktur. Önemli olan tek şey huzur, sağlık ve mutluluk.

Diğer şeyler olmasa dahi insanın mutlu olması herşeye bedel. Bu tığ oyası modeli de saraya gelen gelin ismini almış. Arpa boncuklarla yapılan oya modeli tığ işidir ve fıstıklı oya ile birleştirilmiştir.

Herkes oya yapacağı zaman en güzelini yapmak ister. Her ne kadar aynı modeller olsa da ara ara yeni tasarımlar da karşımıza çıkıyor. Bu modeli genelde herkes fıstıklı oya modeli olarak biliyor. Fakat arpa boncuklu halini bilenlerin sayısı çok fazla değildir.

Üst tarafta fıstık oyası altında ise arpa boncuklarla yapılan tığ işi oya modeli yeni tasarım bir modeldir. Oyayı gören kişiler hayranlıklarını gizleyemiyor. Sade renk yazmalarda da motifli yazmalarda da kullanmak mümkün.

Saraya Gelin Geldi Tığ İşi Boncuk Oyası Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın