Saraylara Layık Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar Osmanlı zamanında bize en büyük hediyelerden birisi olan tığ işi modelini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Saraylara layık olan tığ oyalarını sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanmış olan tığ oyalarını dilediğiniz renklerde tasarlayabilirsiniz. Farklı model seven kadınlar için hazırlanmış olan birbirinden güzel ve değişik modelleri sizler de yapabilir ve çeyizlerinize en güzel ürünleri ekleyebilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız rengarenk tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de bu güzel tığ işi oya modellerini kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. Şık tasarımıyla oldukça pratik olan tığ oyaları en yeni ve en güzel modellerdendir. Tarzınızı uygun renklerde bu güzel modelleri yapabilirsiniz. Gösterişli model sevenler rengarenk tülbentler seçerek tasarlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarını detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan tığ işi oya modeli tülben de içindeki renklerden seçilerek hazırlanmış en farklı ve en güzel modeller arasında yer alıyor.

Gösterişli model seven hanımların tercih ettiği tığ işi oya modeli en güzel modellerdendir. Sizler de bu güzel modeli yapabilir ve gösterişli ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kırmızı olsun 5 fazla olsun diyen hanımların tercih ettiği tığ işi oya modeli şatafatıyla özel günlerinizde sizlere eşlik edecek harika bir modeldir.

Sıralı hazırlanmış olan tığ işi oya modeli osmanlı kadınlarının en çok tercih ettiği en güzel modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu modeli dilerseniz iki renk dilerseniz de tek renk tercih edebilir ve ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri