Sarışın Kadınlara Çok Yakışan Tığ İşi Oya Modelleri

Bugün sizlere sunmuş olduğumuz en güzel tığ işi oya modelleri arasında yer alan YouTube’da ve Instagram’da rekor beğeni alan tığ oyalarını hazırlarken oldukça şık görünen tığ işi oya modellerini derledik. El emeği göz nurunu hazırlanan tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Hayran kalacaksınız tığ oyalarını hazırlarken en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli kolay yapılması ile herkesin tercih ettiği modeller arasındadır. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel tığ oyalarını hazırlayabilirsiniz. Detaylar ekleyerek de tarzınızı uygun iplikler seçerek bu güzel modelleri çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli model seven hanımları tercihi olan tığ işi oya modeli en güzel ve en yeni modellerdendir. Sizler de bu harika tığ oyalarını yaparak rengarenk ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Aşamalı şekilde gösterilmiş olan tığ oyaları arasında en çok tercih edilen ve en güzel tığ işi oya modelini sizler için derledik. Sizler de tarzınızı uygun hazırlayacağınız tığ oyalarını yaparak ortaya güzel modeller ekleyebilirsiniz.

Sade model seven kadınların tercihi olan tığ oyaları en güzel modellerdendir.

Farklı model seven hanımların tercihi olan tığ işi oya modelini kroşe kullanarak da hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri