Sarışın Kadınların Tercihi Olan Değerli Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar. Günümüzde her şeyin olduğu gibi tığ işinin bile fabrikasyon modelleri çıktı ama el emeğinin yerini alabilmesi mümkün değil bu yazımızda sizler le en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini inceleyeceğiz. Tığ işi oya modelleri görünüm olarak harika ve aşırı emek yoğun görünmektedir ama biz sizlere yine yapımı pratik modeller sunmaya devam ediyoruz. Genel olarak yazma kenarı olarak kullanılan tığ işi oya modellerini zevkinize göre evin her yerinde kullanmak mümkün. Tabiki hediyelik olarak da üzerinde yoğun emek olan bir tığ işi oyası çok değerli olacaktır. İnceleyeceğimiz tığ işi oya modellerini yapımını hiç düşünmeyin çünkü sizlere yapımını detayları ile anlatan çok açık bir yapım videosu sunacağız. Modellerimizin çoğunda standart numara tığlar kullanılıyor. Şimdi birlikte şahane tığ işi oya modellerini incelemeye geçelim.

Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan oldukça güzel görünen tığ işi oya modeli yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Pırpır model tığ oyaları arasında en sevilen modeli sizlere sunuyoruz. Sizler de bu modeli yapın çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı tığ oyaları çeyizlerimizin değerine değer katacak.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Sade ve Şık Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandigim (Youtube)

Sevgili hanımlar bu birbirinden güzel tığ işi modellerini arzu ederseniz sizler de kolaylıkla yapabileceksiniz. El emeği yoğun olan modellerimiz zor görünse de her zaman olduğu gibi sizlere pratik ve yapımı kolay modeller seçtik. Ve seçtiğimiz tığ örneklerini beğenirseniz yapabilmeniz için detaylı uygulama ve anlatım videosu da sunduk. Bu harika tığ modellerini ince eleyip sık dokuyarak görsellerde ki modellerden daha güzel olanlarını yapabileceksiniz. Videomuzda ki tığ modelinde 3 farklı renk pastel ton ip kullanılmış. İnce bir tığ kullanılarak yapılan modelimiz tercihinize göre renk ip ve elinizde bulunan tığ ile de yapılabilir. Videonun başına tüm malzemeleri alıp geçelim ve izlediğimiz anda bizde uygulama yapalım bu şekilde video bittiğinde elimizde bir tığ işi modeli olacaktır. Buyrun sizler için detaylı anlatımı bulunan tığ işi yapım videomuzu seyredelim. Kolay gelsin.