Şatafatlı Tığ İşi Oya Modelleri Çeyizlerinize Çok Yakışacak

Kıymetli hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz gösterişli tasarımıyla dikkat çeken tığ işi oya modelleri sizlerin çok hoşuna gidecek. Çeyizlerin vazgeçilmezi olacak olan bu tığ işi oya modellerini farklı tasarımı ile hazırlayarak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel görünen bu modeller çeyizlere çok yakışacak hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitireceğiniz tığ modelleri en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını yaparak yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar basit olan bu tığ işi oya modelleri oldukça kolay yapılmaktadır. Sadelikten yana olan hanımlara tek renk tercih edilirken gösterişli model sevenler renkli tülbentler tercih edebilir. Pırpır model ise en çok tercih edilen tığ oyaları arasında yer alıyor. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modeline detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk yazma kenarına yapılan oldukça güzel görünen tığ işi oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Yapım aşaması kolay olan modeli yeni öğrenenlere öneriyorum.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ oyası modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu tığ işi oya modelini günlük kullanımlar için tercih edebilirsiniz.

İşçiliğin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyası modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünüyor kahverengi tonlarının kullanıldığı bu modeli pratik şekilde yapabilirsiniz.

Farklı model sevenlere hitap eden tığ oyasını basit şekilde yapabilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği modeli basit şekilde yapabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri