Şeftali Çiçekleri İğne Oyası Modeli Yapılışı

Şeftali Çiçekleri Boncuklu İğne Oyası Modeli

Her bir oyası üç tane motiften oluşan şeftali çiçekleri boncuklu iğne oyası modeli. Rengarenk görülen çiçekli ve boncuklar oyalar sevilmez mi?

Toplamda 3 tane çiçekten oluşan motiflerle yapılan iğne oyası modelinde boncuklar çok ilgi çekici olmuş. Ayşe hanıma ait olan modelin ismi şeftali çiçekleri boncuklu iğne oyası modelidir. Yazma kenarlarında en çok kullanılan oyalardan birisi de çiçek oyalarıdır. İğne oyasına ilk başlandığı zamanlarda motifler çiçeklerden esinlenerek yapılmıştır. Şeftali çiçekleri gibi bir çok meyvenin ve bitkinin oyası bulunuyor. Bazen yalnızda çiçek yapılsa da bazende boncuklarla süslenen yeni modeller karşımıza çıkabiliyor. Her şeyi ile güzel görünen çiçekli oyaları yapmak ise çok basit.

Şeftali Çiçekleri İğne Oyası Modeli

Boncuklu oya modelinde fiyonk da bulunuyor. Fiyonk firkete ile yapılmış diğer işler ise iğne oyası ile tasarlanmıştır. Anlatımlı modellere bakaran iğne oyası öğrenmek isteyen yüzlerce kişiden birisi olmak ister misiniz? O halde hemen iğne oyaları kategorisine girin ve modelleri incelemeye hemen başlayın. Hem boncuklu hemde çiçekli oyaları bulabileceğiniz yüzlerce örnek var.

Şeftali Çiçekleri Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir