Sepet Lif Modelleri ve Yapılışı

Sepet Lif Modelleri ve Yapılışı

Sepet lif modelleri ve yapılışıyla karşınızdayız. Lif modellerinin en güzellerinden biri olan sepete benzeyen örneğin yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri kategorimize yeni bir anlatımlı model ekliyoruz. Modelin ismi sepet lif modeli. Bu model üstüne işlenen çiçek motifleri ile çok güzel oluyor. Tığla örülen lif modellerinden olan sepet lif modelinin yapılışını sizlerle paylaşmadan önce bir kaç modeli paylaşmak istedik. Öncelikle aşağıda paylaşmış olduğumuz 4 tane sepet lif modelini inceleyin. Modelleri inceledikten sonra altında videolu olarak sepet lif yapılışı bulunuyor. Daha sonrasında videoyu açarak sepet lifin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Sepet Lif Modelleri

Kırmızı Sepet Lif

Mor Sepet Lif

Sarı Sepet Lif

Sepet Lif Modeli

Sizlerde yukarıdaki gibi sepet lif modelleri yapmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Videoda Sibel hanım sepet lifin yapılışı ve kullanılan malzemelerinden bahsetmiştir. Bu lif için kullanıcılar çok güzel yorumlar yapmışlar. Öğrenmek isteyen yüzlerce kişi bu video sayesinde yapılışını öğrenip rahatlıkla örmüşlerdir. Sizde bu lifi örmek isterseniz videoyu izlemek yeterli olacaktır. Yeni hobiler sitemizi ziyaret ederek yeni eklenen anlatımlı liflere göz atıp nasıl yapıldıklarına bakabilirsiniz. Herkese kolay gelsin.

Sepet Lif Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın