Serap’ın Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Serap’ın şahane tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok seveceğini düşündüğüm birbirinden harika modelleri seçtim. Serap Hanım’dan bahsedecek olursak, kendisi Muş’ta ikamet ediyor. 23 yaşında ve küçük yaştan beri hobi olarak el işleriyle uğraşıyor. Aynı zamanda bu el işlerini de sipariş olarak satıyor. Fiyatlar modeller göre değişmekte ve istek üzerine de sipariş alabiliyor. Instagram adresi olan serapin_goznuru_elisleri hesabına ulaşarak detaylı bilgiyi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Şimdi dilerseniz Serap’ın şahane tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Serap’ın Harika ve Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz Serap Hanım’ın yaptığı tığ işi oya modeli şahane görünüyor.  Bu tığ işi oya modelinin siparişini serapin_goznuru_elisleri Instagram hesabından verebilirsiniz.

blank

Serap Hanım hem boncuklu hem boncuksuz oldukça güzel tığ işi oya modelleri yapıyor. Sizlerin de dikkati çekecek olan bu şahane oya modelini çeyizler için de tercih edebilirsiniz. Bu yazma kenarı tığ oyasının fiyatını serapin_goznuru_elisleri Instagram adresinden öğrenebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini Serap Hanım yılların tecrübesiyle oldukça güzel yapmış. Sizler de dilediğiniz renk ve model yazma kenarı, havlu kenarına bu modeli yaptırabilirsiniz. Serap Hanım’ın yıllardır el işiyle uğraştığı yaptığı işlere de yansıyor. Bu sebeple gönül rahatlığıyla bu tığ işi oya modelinin siparişini serapin_goznuru_elisleri Instagram üzerinden verebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz mavi yazma kenarına yapılan mavi tığ işi oya modeli çok şık görünüyor. Serap Hanım’ın yaptığı bu tığ işi oya modelinin siparişini serapin_goznuru_elisleri Instagram adresinden ulaşabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini Serap Hanım büyük bir ustalıkla yapmış. Siz de hem kendiniz için hem de çeyizler için bu tığ işi oya modelinin siparişini serapin_goznuru_elisleri Instagram adresinden verebilir ve daha fazla modeli inceleyebilirsiniz.

Serap’ın Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.