Serap’ın Süper Ötesi İğne Oyası Modelleri

Serap’ın süper ötesi iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Serap Hanım’a ait birbirinden güzel iğne oyası modellerini seçtim. Kendisi Muş’ta ikamet ediyor ve henüz 23 yaşında. Küçüklükten beri el işlerine merakı olan Serap Hanım birbirinden güzel çeşit çeşit el işleri yapıyor. Yaptığı el işlerini Instagram hesabı olan serapin_goznuru_elisleri hesabında satıyor. Dilerseniz sizler de bu hesaba ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Şimdi Serap’ın süper ötesi iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Serap’ın En Muhteşem ve En Şahane İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz Serap Hanım’ın büyük bir titizlikle yaptığı iğne oyası modelini ben çok sevdim. Her renk yazmanızın kenarına bu modeli yaptırabilirsiniz. Kendisine sipariş vermek için serapin_goznuru_elisleri Instagram hesabına ulaşarak ve daha nice iğne oyalarını inceleyebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli oldukça güzel ve şık görünüyor. Sizler de renkli ve sıralı iğne oyaları ile yazma kenarlarını daha şık gösterebilirsiniz. Dilerseniz seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz renk ve model iğne oyası siparişlerini Serap Hanım’a serapin_goznuru_elisleri Instagram hesabından verebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli de çok güzel görünüyor. Bu model tüm renk yazma kenarlarına yakışıyor. Sizler de seçiminizi bu yönde yapabilir ve güzel görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz fiyat bilgisini de serapin_goznuru_elisleri Instgaram hesabından alabilirsiniz. Her iğne oyası modeline göre fiyat değişiyor.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok şahane görünüyor. Bu muhteşem iğne oyalarını Serap Hanım’a sipariş vermeye ne dersiniz? Bunun yanı sıra yazma renk ve desenine göre iğne oyası da tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok seviliyor. Sizlerin de seveceği bu muhteşem iğne oyası modelini Serap Hanım’a sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Harika Serap’ın İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.