Şeritli Bayan ve Bebek Yelek Hırka Kazak Bere Atkı Örgü Modeli

Çok beğenilen kış aylarının vazgeçilmesi çoklu örgülerde kullanabileceğiniz atkı bere yelek hırka ve bebek örgülerini örebileceğiniz çok şık şeritli modeli öğrenmeye hazır mısınız?

Modelimize başlarken ilk üç sırayı kıvrılma olamasın diye ters örgü ile örmelisiniz. Modelimizle atkı yapmak istiyorsanız ilk ilmeği örmeden almalısınız.

Atkı yapımında kalın ip kullanacaksanız otuz dört, ince ip kullanacaksanız kırk dokuz ilmek ile başlamalısınız. Kazak ya da hırka örmek isterseniz lastik uygulaması yapmanızı tavsiye ederiz.

Çok Şık olan şeritli modelimiz erkek örgülerinde de çok şık durmaktadır. Modelimizin yapılışının detayları aşağıda yayınladığımız videoda sunulmuştur. İzlemenizi tavsiye ederiz. Hepinize kolay gelsin.

Crochet örgü atölyesine güzel anlatımı için teşekkür ederiz. Siz de youtube kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın