Serpme Çam Ağaçları Örgü Bayan ve Bebek Örgü Modelleri

Serpme Çam Ağaçları Örgü Yelek Yapılışı

Çok güzel bir örnek olan serpme çam ağaçları örgü modelini her çeşit örgüde kullanabilir ve bu örnek ile bayan yelekleri, bebek yelekleri bebek battaniyesi örebilirsiniz.

Serpme Çam Ağaçları Örgü Yelek Modeli

Gönül hanımın yepyeni bir örgüsüyle anlatımlı örgülerimiz devam ediyor. Yeni örgü modelinin adı ise serpme çam ağaçları örgü modelidir. Bayan yelekleri, bebek yelekleri ve battaniyesi gibi her çeşit örgüde kullanılabilen bu örgü modeli şiş ile örülüyor. Gönül hanımın tüm detaylarını videoda vermiş olduğu bu örgüyü sizde rahatlıkla örebilirsiniz. Serpme çam ağaçları örgü modelinin her bir motifi 10 ilmek ve 16 sıradan oluşuyor. Anlatım 2 motif ile anlatılmıştır. 2 tane motif için 20 ilmek 1 ek ve 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 23 ilmek lazım.

Gönülden Örgüler

Serpme Çam Ağaçları Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın