Serpme Örgü Modeli Yelek ve Şal Motifleri

Serpme Örgü Yelek Yapımı

Yelek ve şallarda kullanılan serpme örgü modelinin motiflerine bu yazıda yer verdik. Tüm bayan örgülerinde kullanılabilecek şık bir örnek.

Serpme Örgü Yelek Modeli

Yeleklerde ve dikdörtgen şallarda ,fularlar da çok güzel olan bu örneği sizler için ufak bir parçada anlatmaya çalıştık. Hem keyifli hemde hızla ilerleyen bu model özellikle tek renk ve tiftik tarzı iplerle yapıldığında anne yeleklerinde çeyizlik yeleklerde ,baharlık bluz ve hırkalarda rahatlıkla kullanılabilir. Buna benzer birçok kolay ve gösterişli örneği sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Lütfen takipte kalınız. Takipte kaldığınız sürece öğrenmediğiniz örgü modeli kalmayacak. Hem eğlenceli vakit geçirmiş olacaksınız, hemde birbirinden güzel örgüler öreceksiniz. Örecek olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Şal ve Yelek Örgüleri

Tüm örgüleri öğrenerek bilmediğiniz model kalmayacak. Hadi bu şirin modeli de öğrenelim.

Serpme Örgü Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın