Set Halinde Sepet Lif Modelleri

Merhaba hanımlar. Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel lif modellerini yaparak harika görünüyor ortaya çıkarabilirsiniz. Çeyizleri de çok yakışacak lif modelleri rengarenk tercih edilmiştir. Takım lif modellerini  birbiriyle olan uyumuna bayılacaksınız. Lif modellerini çiçek detayları eklenerek de oldukça güzel hale gelmiştir. Sizler de çiçekli lif modellerini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Uzun lif modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alırken oldukça kullanışlıdır. Geometrik desenli lif modellerini seçerek takım haline getirebilir ve set yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Geometrik Desenli Lif Modelleri

Çilek model hazırlanan lif modeli kurdele detayları ile süslenmiştir. Sizler de çok tercih edilen  en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Takım halinde hazırlanan lif modeli yuvarlak ve uzun lif modeli olarak hazırlanmıştır. Detayları ile süslenen lif örneğini bırakıp farklı ürünler ortaya koyabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan lif modeli boncuk detayları ile süslenmiştir Sizler de boncuklu ve renkli tercih edilen modeli dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Sade model seven hanımlar dilerseniz lif modelini tek renkli tercih edebilirsiniz.

Takım lif modelleri arasında en sevilen lif örneğini sizler de uzun olarak hazırlayabilir ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Renkli yapılan lif modeli en çok satan modelleri arasında yer alırken sizler de bu modeli yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Çiçek model hazırlanan lif örneği rengarenk tercih edilmiştir. Sizler de renkli hazırlanan bu güzel lif modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Renkli Lif Modelleri

Yeni Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Lifler Diyarı (Youtube)

Merhaba hanımlar videoda yer alan lif modeli yuvarlak lif modelidir. Sizler de yuvarlak hazırlanan lif modeli yaparak en yeni ürünler ortaya birlikte çıkarabilirsiniz. Sadelikten ya da olan hanımların tercihi olan lif modeli en çok tercih edilen modeldir. Maddi kazancı elde etmek için sizler de bu güzel laf modelini hazırlayabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan lif modeli yeni başlayanlara hitap ediyor. Sizler de bu güzel modeli yaparak kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Videoda detaylı şekilde sunulan lif modelini izleyerek yapabilir ve en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. Kolay gelsin.