Sevda Çiçekleri İğne Oyası Başörtüsü Havlu Kenarı Modeli Yapımı

Sevda Çiçekleri İğne Oyası

Sevda çiçekleri isimli iğne oyası başörtüsü, havlu kenarı modelinin yapımını öğrenmeye hazır mısınız? Yeni trend iğne oyası modelleri arasına giren sevda çiçekleri örneği. Çiçekli iğne oyası sevenlerin mutlaka bilmesi gereken modellerden birisi. Bu iğne oyası modelini her tür başörtüsü, havlu kenarında kullanabilirsiniz.

Çok eskiden beri iğne oyası yapılırken çiçeklerden model çıkarılır. Çiçeklerin yaprakları, tohumları, dalları ve yaprakları motif çıkarmak için birebir. Hemen hemen bir çok çiçeğin oyasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sevda Çiçekleri Oyası

İğne oyası modeli çıkarmak isteyen kişiler çiçeklere bakarak fikir sahibi oluyorlar. Şimdilerde bir çok çiçeğin iğne oyası bulunuyor. Bu iğne oyası çiçek modeline de sevda çiçekleri ismi verilmiştir. Güzel bir yazma yapmak isteyenler iki farklı renkte çiçekleri yaparak dikebilir. Modelde turkuaz ve kırmızı renkte iplerle çiçekler yapılmış. Tohumları ve yaprakları içinde farklı oya ipi kullanılmış. Başörtüsü aldığınız zaman üzerinde bulunan motiflere göre de oya seçebilirsiniz. Başörtüsünün rengi de oya seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden. Aynı şekilde havlu kenarında da bunlara dikkat etmelisiniz.

Ayşenin iğne oyaları tarafından paylaşılan sevda çiçekleri oyası anlatımı 15 dakikada yapılmıştır. Elinden iğne oyası yapmak gelmeyenlerin bile 15 dakikada öğreneceği bu çiçek oyası yapılması gerekenlerden birisidir. Son zamanlarda trend iğne oyası modeller arasına girmeyi başarmıştır. Gelin bu muhteşem oyanın yapımına hep beraber şahit olalım.

Sevda Çiçekleri İğne Oyası Başörtüsü Havlu Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Bu harika iğne oyası başörtüsü, havlu kenarı modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer harika modellerimize de göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın