Sevda Çiçekleri İğne Oyası

Sevda Çiçekleri İğne Oyası

Yeni trend iğne oyası modelleri arasına giren sevda çiçekleri örneği. Çiçekli oya sevenlerin mutlaka bilmesi gereken modellerden birisi.

Çok eskiden beri iğne oyaları yapılırken çiçeklerden model çıkarılır. Çiçeklerin yaprakları, tohumları, dalları ve yaprakları motif çıkarmak için birebir. Hemen hemen bir çok çiçeğin oyasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Sevda Çiçekleri Oyası

Model çıkarmak isteyen kişiler çiçeklere bakarak fikir sahibi oluyorlar. Şimdilerde bir çok çiçeğin oyası bulunuyor. Bu çiçek oyası modeline de sevda çiçekleri ismi verilmiştir. Güzel bir yazma yapmak isteyenler iki farklı renkte çiçekleri yaparak dikebilir. Modelde turkuaz ve kırmızı renkte iplerle çiçekler yapılmış. Tohumları ve yaprakları içinde farklı oya ipi kullanılmış. Yazma aldığınız zaman üzerinde bulunan motiflere göre de oya seçebilirsiniz. Yazmanın rengi de oya seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden.

Ayşenin iğne oyaları tarafından paylaşılan sevda çiçekleri oyası anlatımı 15 dakikada yapılmıştır. Elinden iğne oyası yapmak gelmeyenlerin bile 15 dakikada öğreneceği bu çiçek oyası yapılması gerekenlerden birisidir. Son zamanlarda trend modeller arasına girmeyi başarmıştır. Gelin bu muhteşem oyanın yapımına hep beraber şahit olalım.

Sevda Çiçekleri İğne Oyası Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir