boncuklu iğne oyası modelleri

Sezonun En Favori 38 Boncuklu İğne Oyası Modeli

Sezonun en favori boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Boncuklar el işi türlerinin olmazsa olmazlarından. Dilerseniz siz de yaptığınız el işini daha gösterişli kılmak isterseniz boncuk detaylarını kullanıp şıklaştırabilirsiniz. İğne oyası da bu şıklığa eşlik edecektir. İnce ve zarif görüntüsü ile yazma ve tülbentlerinize çok yakışacaktır. Bu güzel görüntüde boncuk detayı kadar iğne oyaları da dikkat çekecektir. Biz de sizler için birbirinden şahane ve görenlerin beğenip sorduğu birbirinden şahane iğne oyası modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyaları ile buluşalım, ne dersiniz?

Görenlerin Beğenip Sorduğu Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu iğne oyası örneği

Şahane bir model ile başlamak istiyorum bu iğne oyası modeli oldukça da zarif. Beyaz yazmaya beyaz iğne oyası en çok tercih edilen yöntemlerden biri. Ama bu iğne oyasını mavi boncuklar ile daha da güzel kılabilirsiniz. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyası çeşidi farklı boncuklarla da güzel görünecektir. Tercih sizin elbette.

Boncuklu iğne oyası modeli

İğne oyası örnekleri gerçekten azımsanmayacak kadar fazla. Görselde gördüğünüz iğne oyası çeşidi de oldukça zarif. Saks mavisi renkli bu yazmaya en güzel yakışacak iğne oyası modellerinden biri ile karşınızdayız. Bu modeli de güzelleştiren tek şey elbette ki boncuklardır. Beyaz boncuklar modele ayrıca bir hava katmış. Siz de renkli yazmalarınızı beyaz renkli boncuklar ile değerlendirebilirsiniz.

iğne oyası

Beyaz yazmalar en çok tercih ettiklerimizden biri olmaya devam ediyor. Bu yazmalar sizin de ilginizi çekecek. Asıl ilginizi çeken şey ise iğne oyası modeli olacaktır. Bu görselde ki gibi iğne oyasını tomurcuk şeklindeki boncuklar ile daha da gösterişli hale getirmek sizin elinizde. Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli ise en yeni modellerden biri.

Boncuk Oyası Örneği

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapımı oldukça basit ve kolay.

boncuklu iğne oyası örnekleri

En güzel iğne oyası modellerinden biri ile karşınızdayız.Bu modeli muhakkak kaçırmamalısınız. Bu model 2019 yılında da çok sevildi. Hatta dilerseniz YouTube’dan videolu şekilde izleyebilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası modelleri sizin de işinizi kolaylaştıracaktır.

iğne oyaları

Bu iğne oyası modellerini sadece yazma kenarında değil havlu kenarında da kullanabileceğiniz de aklınızdan çıkmasın.

En Çok Tercih Edilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

boncuk

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.