Sezonun En Trend 39 İğne Oyası Yazma Havlu Kenarı Modelleri

Sezonun en trend 39 iğne oyası yazma ve havlu kenarı modelleri ile karşınızdayız. Çok geniş kullanım alanına sahip olan iğne oyası modelleri ile nevresim takımı masa takımı mutfak takımı ve bir sürü şey hazırlayabilirsiniz. Fakat iğne oyası örneklerinin en şık durduğu yerler yazma ve havlu kenarlarıdır. İğne oyası modelleri kendine özgü örülme tarzı ile ciddi anlamda emek isteyen örgülerdir. Bu sebepten iğne oyası örnekleri evlerin çeyizlerin bohçaların baş köşesinde yer alırlar.

İğne Oyası ile Ek Kazanç Elde Edebilirsiniz

Türk el sanatları içerisinde büyük önemi bulunan iğne oyası turistler ve kadınlar tarafından büyük rağbet görmektedir. İğne oyası yaparak pek çok kadın ek gelir elde etmektedir. İğne oyası modelleri ile gerçekleştirilen şık tasarımlar ile hediyelik eşyalar yapılmaktadır. Yapılan zarif tasarımlar sayesinde bu sanatı yapan kişiler ek kazançlar elde edebilmektedir. Özellikle iğne oyası modelleri ile yapılan eşarplar, şallar, kolyeler, küpeler, bileklikler, havlu kenarları, pikeler, yatak örtüleri, gözlük ipleri oldukça fazla sayıda talep görmektedir. İğne oyaları ile elde edilen çok çeşitlilikte günlük kullanım aksesuarları olmakla birlikte ev içi süslemelerde bulunmaktadır. Yapılması oldukça güç ancak son derece zarif görüntü sağlayan iğne oyaları ile bu sanatı yapan kişiler ek kazanç sağlamaktadırlar.

İşte Sezonun En Trend İğne Oyası Yazma Havlu Kenarı Modelleri

Oyaları hazırlarken ilk düşünmemiz gereken öreceğimiz iğne oyası ile yazma renginin ne kadar uyumlu olduğudur.

En sade iğne oyası yazma modellerden bir tanesi.

İğne oyası yazma kenarındaki çiçeklerin birbiriyle uyumunun üstüne söylenecek hiç bir söz yok.

Bu iğne oyası yazma kenarı için tasarlanmış örtü size değişik fikirler verebilir.

Aynı iğne oyası yazma modelin farklı renkler ile uygulanması örneği.

Ağaç şekli verilmiş iğne oyası havlu kenarı modeli.

Namaz örtülerinde çok tercih edilen pembe iğne oyası yazma oyası.

Geçmişten günümüze çok kullanılan ve sevilen üç iğne oyası yazma modeli.

Çok sipariş alan iğne oyası yazma modelini siz de denemelisiniz.

En Trend İğne Oyası Yazma Havlu Kenarı Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.