Sezonun En Trend Bellona Halı Modelleri

Sezona damgasını vuran Bellona halı modelleri ile karşınızdayız. Bellona markasına ait olan tüm ürünlerin kalitesini hiç şüphesiz ki biliyoruz hanımlar. Tereddüt etmeden bu markaya ait her ürünü de kullanıyoruz. Halılar ise tüm evimizin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. En trend ve en son modaya uygun tüm Bellona halı modelleri ile sizleri buluşturmaya geldik. Dilerseniz hep beraber bu halı modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Trend 74 Bellona Halı Modeli

Gri ve antrasit rengi karışımı bir halı modeli ile başlamak istiyorum. Sizce de bu halı modeli çok hoş değil mi? Özellikle koyu renk veya ahşap rengi parkelerinize çok yakışacak. Görselde de gördüğünüz gibi kesinlikle ahşap parkelerin tercihi bu halı modeli olmalı. Ne dersiniz?

Gri ve antrasit rengi uyumuyla bir başka Bellona halı modeli. Bellona bu sezon daha çok renk olarak gri ve tonlarını çalışmış. Bizim için de iyi olmamış mı hanımlar? Hemen hemen her mobilyamıza uyacak şekilde. Değil mi?

Güzeller güzeli geometrik desen Bellona halı modeli ile sizlerleyiz. Bu halı modelini oturma odanıza rahatlıkla kullanacaksınız. Ben bu halıyı oturma odasına daha uygun görüyor ve yakıştırıyorum.

O zaman biraz da renk… Mükemmel bir halı hem dokusuyla, hem görüntüsüyle… Bu halı modeli çocuk odasına da renk katacak. Tabii siz dilediğiniz odada kullanabilirsiniz.

Desenleri ve muhteşem işçiliği ile harika bir Bellona halı modeli daha. Ben daha çok etnik desen halı modelini seviyorum. Sizce de mükemmel değil mi?

Renk uyumu ile bir harika Bellona halı modeli daha… Sizin de çok hoşunuza gitti değil mi? Biz açıkçası bayıldık.

Az önceki görsellerde de dediğim gibi bu sene gri ve gri tonlu halılar trendlerde hanımlar. Siz de halıda renk düşünüyorsanız kesinlikle bu renkleri göz önünde bulundurmalısınız.

Tüm Evinize Hava Katacak Bellona Halı Modelleri