Sezonun Favorisi Kadın Bebek Yelek Hırka ve Kazaklar için Badem Örgü Modeli

Çok merak edilen kolay badem örgü modelini sizlerin yoğun talebi üzerine hazırladık. İpinizi ve şişinizi elinize alıp bir an önce modelimizi öğrenmeye hazır mısınız?

Badem modeli için orta kalınlıkta bebe ipine ihtiyacınız olacaktır. İlk defa örgü örüyor olsanız bile aşağıda yayınladığımız video ile modelimizi kolaylıkla örebilirsiniz.

Modelimizi örmek için en önemli nokta üç buçuk numara şiş kullanmalısınız. Büyük şişler ile modelde delikler oluşmakta çirkin bir görüntüye sebep olmaktadır.

Örneğimiz ile bebek ve yetişkin örgülerini örebilir, atkı ve berelerde mükemmel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Renk olark dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Biz modele koyu renkleri daha çok yakıştırmaktayız. Hepinize kolay gelsin.

Crochet örgü atölyesine çok şık modeli bizlere hazırladığı için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın