Şifon Başörtüsü ile Yapılacak Güzel İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar bugün sizler için hazırlanmış olan iğne oyası modeli şifon başörtü kenarlarına yapabileceğiniz modellerdir. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modeli en çok tercih edilen modellerdir. Sizler de dilediğiniz renkleri seçerek bu iğne oyası modellerini hazırlayabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Farklı tasarımıyla dikkat çeken bu modelleri yaparak değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyaları en yeni ve en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde bu modelleri yaparak çeyizlerinize değerli modeller ekleyebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı modelleri hamarat hanımların tercihine sunuyoruz. Sizler de seçmiş olduğunuz modelleri zevkinize göre renk seçerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

En Yeni İğne Oyası Örnekleri

Motifli hazırlanmış olan iğne oyası modeli en güzel ve en kolay modeller arasındadır. Sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

@igneoyasi1934 Instagram hesabından en renkli ve kolay iğne oyası modellerini yaparak harika modelleri sipariş oluşturabilirsiniz.

Çok basit yapılan iğne oyası modeli sade model sevenlere hitap eden bir modeldir. Sizlerde çok severek kullanacağınız bu güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Havlu kenarına yapılan gösterişli iğne oyası modeli banyolarınıza çok yakışacak. Sizlerde bu modeli çeyizleriniz için yapabilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan ağır iğne oyası modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Ağır İğne Oyası Modelleri

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Kaynak: Pınar İğne Oyaları (Youtube)

Çok beğenilen iğne oyası modelleri sizler için hazırlandı. Sizler de YouTube’da çok sıklanma rekoru alan bu iğne oyası modelini yaparak ortaya en güzel modelleri çıkarabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan rengarenk hazırlanan iğne oyası modeli en kolay ve en güzel modellerdendir. Sizler de el emeğinizi sergilemek için çeyizlere bu güzel iğne oyası modelini yapabilirsiniz. Sade model seven hanımlar dilerseniz bu modeli tek renk iplik seçerek hazırlayabilirsiniz. Çıtı pıtı model seven hanımların tercihi olan bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek yapılışını öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.