Sihirli Ellerden Çıkan Göz Alıcı Tığ İşi Oya Modelleri

Sizler de çeyizleriniz için en güzel tığ işi oya modellerini hazırlamaya ne dersiniz? Yenihobi.com  olarak çeyizlerinize şıklık katacak en gösterişli ve oldukça kolay olan tığ oyalarını en güzel şekli ile sizler de hemen yapabilirsiniz. Tarzınıza tarz katacak şahane tığ işi oya modellerine gelin birlikte göz atalım.

En Güzel Tığ İşi Oya Örnekleri

Yeşil ve pembe rengi kullanılarak tığ işi oya modeli yapılmıştır. Çiçek detayı ile yeni gelinlerin gözdesi olacak tığ modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mavi ve beyaz rengin muhteşem uyumu tığ oyası motifine çok yakışmış. Ayrı olarak yapıp daha sonra motifle birleştirebilirsiniz.

Hardal sarısı tülbent üzerine yapılan renkli tığ oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecektir.

@ceyiz_sandigi42 Instagram hesabından en güzel ve gösterişli tığ işi oya modellerine sahip olmak için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Siyah tülbent üzerine yapılan motif modeli tığ işlemesi oldukça basittir. Sizler de hediyelik veya kullanmak için en güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Tülbent içindeki renklerden esinlenerek yapılan tığ oya örneği kaydederek hemen sizler de yapabilirsiniz.

Saks mavisi tülbente işlenen renkli tığ oyaları son zamanların en çok beğenilen modeli olmuştur.

Çok Satan Tığ İşi Oya Modeli

Yılların En Beğenilen Tığ İşi Oya Modelleri Yapımı ve Anlatımı ile Sizlerle

Kaynak: Nuranın tığ oyaları (Youtube)

Video da yer alan tığ oyasında cenk marka yazma ve uygun renkte altın başak oya ipi ve 21 numara tığ kullanılmıştır.
Sıralı tığ oyası bir sırada bitmektedir.örümcek ve zincirlerden oluşmaktadır.Videoda tüm püf noktaları ile sesli ayrıntılı anlatımını izleyerek sizlerde yapabilirsiniz.Kolay gelsin.