Sihirli Ellerden Kolay ve Pratik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ işi oya modellerinin en kolay ve pratik hallerini sizler için hazırladık. Yenihobi.com olarak şahane kullanışlı ve oldukça şık tasarıma sahip olan tığ oyalarını sizler de zevkinize uygun olarak yapabilirsiniz. Çeyizlerinizin gözdesi olacak çok kullanışlı tığ oyasını sizler de yapıp sandıklarınıza koyabilirsiniz. Gelin birlikte göz alıcı ve oldukça kolay olan tığ işi oyalarını inceleyelim.

Çok Güzel Tığ İşi Oya Örnekleri

Hafif tığ işi oya modellerine örnek olan modelimizi sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Çeyizlerinizi süsleyecek olan en güzel modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecektir.

@Arzutanık Instagram hesabından sizler harika tığ oyalarını sipariş oluşturabilirsiniz. Kolay ve pratik olan tığ oyasını kaydederek sizler de yapabilirsiniz.

Gösterişi ile göz alıcı görünüme ulaşan tığ işi oya modellerini bu yılın da en çok tercih edilen modeli oluyor.

Beyaz tülbent kenarına yapılan  yeşil zürafalar ve renkli tığ işlemeleri sezona damga vurmaya devam ediyor.

Beyaz tülbent kenarına beyaz tığ işi oya modeli yaparak namaz örtüsü olarak da kullanabilirsiniz.

Hafif Tığ İşi Oya Modeli

Sıralı Kolay Tığ İşi Oya Modeli Yapımı ve Anlatımı ile Sizlerle

Kaynak : Nuranın tığ oyaları(Youtube)

Videoda yer alan oya modelinde kırmızı renk cenk yazma ,yazmanın renginde altın başak oya ipi 21 numara tığ ve siyah renk kum boncuk kullanılmıştır. Bir defada biten sıralı tığ oyası boncuklarla süslenmiştir. Sıralı tığ oyasının yapım aşamaları videoda en ufak ayrıntısına kadar ve tüm püf noktaları ile sesli anlatılmıştır. İlk kez yapacaklar bile videoyu izleyerek kolaylıkla yapabilirler.Yapacak olanlara Kolay gelsin.