Şık Dokunuşlarla 30 Farklı Oturma Odası Perde Modeli

Oturma Odası Perde Modeli

Şık dokunuşlarla 30 farklı oturma odası perde modeli ile sizlerleyiz. Ev dekorlarımızı nasıl şık dokunuşlarla farklılaştırabiliriz? Tabii ki de perde modelleri ile. Oturma odası koltuk takımları ile başlı başına bir dekorasyon oluşturacaktır fakat sadece bu yeterli değildir. Oturma odanıza uygun perde modeli de farklılık katacaktır ve seveceksiniz. Biz de sizin oturma odalarınıza göre en güzel perdeler ile sizi buluşturacağız birazdan. Perde konusunda bence hiç o kadar sade düşünmeyin hanımlar. Olabildiğince canlı ve farklı gösterişli modeller oturma odanızı daha da ihtişamlı gösterecektir. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri bir inceleyelim. Ne dersiniz?

Bu Farklı Tasarım Oturma Odası Perde Modellerini Çok Seveceksiniz!

Oturma Odası Perde Modeli

İşte renk oalrak gayet soft ve hoş bir renk ile başlamak istiyorum. Muhakkak bu perde modelini ve rengini çok sevdiniz. Eğer oturma odası koltuk takımınız beyaz ve mavi tonlarda ise hiç şüphesiz bu perde modeli uyumlu olacaktır. Ya siz ne düşünüyorsunuz?

Oturma Odası Perde Modelleri

Lacivert kruvaze perdenin şıklığını görüyor musunuz? Hanımlar aslında anlatmak istediğim tam olarak bu. Muhakkak tercihlerinizden biri kruvaze perdeler olmalı. Kruvaze perdeler oturma odanızı daha da gösterişli kılacaktır. Zaten çoğu bayan oturma odasında kruvaze perde tercih ediyor. Zaten bu bir gerçek. Sizce de öyle değil mi?

Oturma Odası Perdeleri

Kruvaze kısmı sade krem renkli fakat tül perde kısmının hareketli olduğu bu perde hem farklı bir perde modeli hem de çok şık… Sizin de çok seveceğiniz bu perde modelini dilediğiniz bir odaya da kullanabilirsiniz. Ama en uyumlu oturma odası olacaktır.

blank

Yeşil rengi trend renkler arasında biliyorsunuz ki… Muhakkak oturma odanızda yeşil detaylar var ise perde modeliniz kruvaze perde, rengi ise yeşil veya yeşilin tonları olmalı.

En İhtişamlı Oturma Odası Perde Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank