Konsol Modelleri

Şık ve Ferah Evin Sırrı Olan Konsol Modelleri

Şık ve ferah evin sırrı olan konsol tasarım önerileri ile karşınızdayız. Konsollar biliyorsunuz ki yemek odalarının, salonların ya da hollerin vazgeçilmezi. Tabii dilediğiniz odaya da kullanabilirsiniz. Gayet hoş duracaktır. Sizler için de en güzel tasarıma sahip konsol modellerini derledik. Dilerseniz hep birlikte bu konsol tasarım önerilerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Trend Konsol Tasarım Örnekleri

Konsol Modelleri

Avangart tasarıma sahip olan bu konsol tasarımı gerçekten çok farklı ve güzel. Bu konsol tasarımını kendi odanızda da tercih edebilirsiniz. Ne dersiniz?

Konsollar

Salonlarınıza ya da hollerinize farklı bir hava mı katmak istiyorsunuz? O halde bu konsol tam da size göre. Harika bir atmosfer yaratacak bu konsol tasarım modelini muhakkak tercih edin derim ben. Ya siz? Tercih etmeyi evinize farklı bir hava katmayı düşünür müsünüz?

konsol

Daha şık ve gösterişli bir konsol arıyorsunuz bu tasarım tam da size göre. Üzerinde kullandığınız dekoratif aksesuarlar ile farklılaştırabilir ya da konsol üzerine ayna kullanarak da bu konsolu tamamlayabilirsiniz.

Ağaç tasarımlı konsol daha önce hiç gördünüz mü? Görmediğinize eminim. Çünkü en iyi tasarımlardan. Siz de bu konsol tasarımını tercih etmeye ne dersiniz? Üstelik ayna ile de tamamlayınca gayet hoş durmuyor mu? Bizce çok hoş duruyor. Ya size göre?

Ahşap konsol tasarımı hiç düşündünüz mü? Oturma odası salon takımınız kahverengi deri koltuklar ise muhakkak tercihiniz ahşap konsollar olmalı.

Konsol tasarımını sade tercih etmek isteyenleri de unutmadık elbette. Bu görselde gördüğünüz konsol hem sade hem de güzel… Muhakkak düşünmelisiniz.

Farklı bir tasarıma ait olan bu konsol. Evinize çok yakışacak ve evinizin atmosferini değiştirecek. Konsol almayı ya da konsolunu değiştirmeyi düşünenler var ise kesinlikle şiddetle bu konsol modelini öneriyoruz.

Evinize Farklılık Katacak Konsol Tasarım Önerileri