Sık Yapılan El Emeği İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Detaylarına hayran kalacağınız iğne oyası modellerini sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı detaylar ile süslenen motifli iğne oyaları en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sizler de çok tercih edilen iğne oyası örneklerini hazırlayarak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz ağır ve zor olan iğne oyası örneklerini eklerken kolay yapılabilir olmasına da özen gösterdik. Sizler de kolay yapılan bu modelleri iğne oyasına yeni başlamış olsanız bile yapabilirsiniz. Çiçek ve boncuk detayları ile de bu iğne oyası modellerini süsleyebilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Çiçekli İğne Oyası Örnekleri

Motifli hazırlanmış olan iğne oyası modeli oldukça gösterişli modeldir. Sizler de kaya model ile birlikte hazırlanan bu model yapabilirsiniz.

Çiçek detayları ile hazırlanmış olan iğne oyası modeli en yeni modeller arasında yer alıyor.

Tek renk hazırlanmış olan iğne oyası modeli motifli modeller arasında en çok tercih edilendir.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı model hamarat kadınların tercihi olmaya devam ediyor.

Yapım aşaması zor olan iğne oyası modeli ağır modeller arasında en çok satan modeldir.

Kibar görüntüsü ile dikkat çeken motifli iğne oyası modelini sizler de çeyizleriniz için yapabilir ve yeni gelinlere bu güzelliği hediye edebilirsiniz.

Motifli İğne Oyası Modelleri