Şıklığın Diğer Adı Şal Yaka Kruvaze Hırka Modeli

Yetişkin modasını, bebekleriniz için takip edebilirsiniz. Şıklığın diğer adı şal yaka kruvaze hırka modelini, şık olmayı en çok hak eden, bebeklerimiz için hazırladık.

Şal yaka kruvaze hırka modeli, çok spor ve şık bir modelidir. Örmesi çok kolay ve keyiflidir. Kırmızı, lacivert, kahve tonlarında örersiniz, çok şık duracaktır.

Hırkanın örümüne, altmış ilmekle arka taraftan başlıyorsunuz. Yaka çalışmasında hem şal yaka modeli, hem de kruvaze örgü modeli kullanılmıştır.

Hırkanın iliklerinde farklı bir model kullanılmış ve hırkaya değişik bir şıklık katmıştır. Ahşap düğmeler hırkaya spor bir hava vermiştir.

Hırka için gerekli malzemeler, iki buçuk yumak bebe örgü ipi, dört numara şiş ve dört adet düğmedir. Birbirinden farklı renklerde öreceğiniz hırka modellerini bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Elif pirensive bebeği ve örgülerim’ e youtube videosu için çok teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın