Şıklığınıza Şıklık Katacak 44 Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Şıklığınıza şıklık katacak farklı tığ işi oya modeller ile sizlerleyiz. En çok size yakışacak birbirinden farklı tığ işi oyaları görmek için sabırsızlanıyor musunuz? Bu size en çok yakışacak tığ işi oya örnekleri en çok tercih edilen ve en çok sipariş alan modeller arasından özenle seçildi. Haydi hanımlar hep birlikte birbirinden muhteşem bu en çok size yakışacak birbirinden farklı tığ işi oya modellerini inceleyelim mi, ne dersiniz?

Birbirinden Muhteşem 44 Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ işi oya modellerinin en vazgeçilmezi sıralı olan çiçekler. Bu sıralı tığ işi oya modeli kesinlikle size de çok yakışacak. Yazmanıza göre renk tercih ederek kendinizce bu tığ işi oya modelini yorumlayabilirsiniz.

Çiçekli tığ işi oya modelini çok sevdiğinizi duyar gibiyiz. Bu dalında birden fazla olan çiçek modeli sizin seveceğiniz şekilde. Ve kesinlikle yazma kenarlarınıza çok yakışacak.

Boncuklu tığ işi modelinin en çok tercih edilenler arasında olduğunu biliyorsunuz. Özellikle tek renk yazma ve tek renk tığ işi oya modelini en çok gösteren detay boncuktur.

Minimal tığ işi oya modelii biz çok sevdik. Ya siz?

Deaty üzerine detay olan bir tığ işi oya modeli… Yazma kenarlarına ayrı güzel, köşelerdeki tığ işi oya ayrı güzel… Ve elbette nazar boncuklarını unutmamak gerek. Hanımlar bu tığ işi oya modelinden hepimizin dolabında en az bir tane olmalı. Siz de hemfikir değil misiniz?

Sade ve zarif bir tığ işi oya modeli. Renkler nasıl da birbiriyle uyum içinde.

Acı kahve benim en tercih ettiğim yazma renklerinden biri. Ya sizin? Acı kahveye beyaz elbetteki çok yakışıyor.

Az önceki görselde son halini gördüğümüz bu tığ işi oya modelinin yapımını az da olsa yukarıdaki görsellerde görüyorsunuz. Sizce de çok hoş değil mi? Kenarlarındaki tığ işi oyalar daha önceden yuvarlak halde işlenip daha sonra köşelere ekleniyor.

En Çok Seveceğiniz Tığ İşi Oya Modeli

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.