Simli İple Yapılan Örgü Bayan Yelek ve Şal Modeli

Simli İple Yapılan Örgü Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Bayan yelekleri, şallar ve bebek örgülerinde kullanılan, simli iple yapılan örgü modeli. Simli iple yapılan her şey çok güzel oluyor.

Simli İple Yapılan Örgü Bayan Yelek Modeli

Simli iplerle patikler, şallar, yelekler, hırkalar, bereler ve atkılar gibi bir çok örgü örülebiliyor. Örgü hayatında vazgeçilmeyen iplerden birisidir. Özellikle de şiş ile örülecek olan şeylerde simli ipler kullanılırsa çok güzel kıyafetler yapılabilir. Bayan şalları ve yelekleri dışında bebek örgülerinin hepsinde kullanılabilen örgü modelini sizinle paylaşacağız. Anlatımı ingilizce olan örgü modelinde 11 dakikada detaylı anlatım yapılmıştır. Videonun yabancı dil olmasının hiç bir önemi yok. Simli ipten yapılan örgü modelini öğrenmek için videoyu dikkatli bir şekilde izlemek yeterli olacaktır.

Kolay Örgü Yelek Modelleri

Simli iple yapılan örgü modelinin yanında diğer örneklere de bakabilirsiniz. Artık hoşunuza hangisi giderse onu tercih edersiniz.

Simli İple Yapılan Örgü Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın