Siparişinizi Katlayacak Gösterişli ve Güzel İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler bugün sizler için hazırlamış olduğumuz siparişleri yıkan birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyalarını yaparak işçilikli ürünlere sahip olabilirsiniz. Gösterişli model seven hanımların tercihi olan boncuk ve pul detayları ile süslenen iğne oyalarını yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz. Özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak olan bu tülbent kenarına yapılan iğne oyalarını sizler de yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz. Detaylarını hayran kalacağınız iğne oyası modellerini sade model seven hanımlar tek renk yazma kenarına yapabilir havlu ve yazma kenarına yapılan iğne oyası modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi oluyor. Sizler de çeyizlerinize en güzel ürünleri ekleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel İğne Oyası Örnekleri

Rengarenk tülbent kenarına yapılmış olan renkli iplikler hazırlanan iğne oyası modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de çok terbiye edilen bu iğne oyası modelini hazırlayabilirsiniz.

Sade model sevenlerin tercihi olan iğne oyası modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan iğne oyası modelini sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

@igne.oyasi16 Instagram hesabından harika görünen iğne oyası modellerini inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Yeni gelinlerin tercihi olan iğne oyası modelini sizler de yaparak harika çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz.

Sade model seven kadınlara önermiş olduğumuz iğne oyası modelini sizler de yaparak günlük kullanımda tercih edebilirsiniz.

Yapılışı kolay olan iğne oyası modelini sizler de dilediğiniz renk tasarımı ile hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz bu modeli tek renk yapabilirsiniz.

Renkli İğne Oyası Modelleri