Sıralı boncuklu iğne oyası yapılışı

Sıralı Boncuklu İğne Oyası Tarifi

Sıralı oya sevenlere boncuklu iğne oyası tarifi. Başörtülerinin kenarlarında en çok gördüğümüz sıralı iğne oyası modeli anlatımı burada.

Başörtüsü yazmaların kenarında en çok karşılaştığımız oya modelleri başında sıralı oyalar geliyor. Sıralı oyalar birde boncuklarla yapıldı mı daha bir güzel oluyor. Çok şık boncuklu sıralı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışını da bu güzel oyalardan yapmak isteyenler için videosunu yayınladık. Solak oyacı adlı kanaldan aldığımız oyanın videosuna yazımızın altından ulaşabilirsiniz.

Sıralı boncuklu iğne oyası

İğne oyaları sayfasında bazen sıralı oyalara yer veriyorduk. Fakat boncuklu sıralı oyadan daha önce paylaşmamıştık. Boncuklu iğne oyaları da çok sevildiği için paylaşayım dedim. Güzel örneğin anlatımı sadece 10 dakika. Çayınızı kahvenizi yudumlarken videoyu başlatıp çayınız bitince modelide öğrenmiş olursunuz.

Son paylaşımlarımda boncuklu oya yapımı videoları çok oldu. Ama ziyaretçilerim de istediği için bana da yayınlamak düşüyor. Sıkılanlar olursa bildirmeleri yeterli. Yalnız boncuklu oyalardan çok fazla kişinin sıkılacağını pek sanmıyorum. Sıralı boncuklu iğne oyası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Sıralı Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir