Sıralı Üzümlü Gösterişli 2 Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Tığ oyası tutkunlarının örmekten çok zevk aldığı iki ayrı tarzda hazırlanmış modelin videolu anlatımını incelemek için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Aşağıdaki videoda ilk anlatımı yapılan model sıralı çok kibar örmesi kolay bir modeldir. Yazmaların dışında tüm kenar süslemelerinde kullanılan modeli örmenizi tavsiye ederiz.

Sarı ve yeşil renkler ile hazırlanmış modeli bir çok renk ile kombinleyebilir dilerseniz tek rengini de hazırlayabilirsiniz. Kolay ilerleyen hızlı biten bir model olduğundan bir günde yazmanızı tamamlayabilirsiniz.

Meyve desenleri oyalarda çok kullanılmaktadır. Videosunu izlediğiniz üzümlü model görenlerin aklından çıkmayacak şıklıkta. İlk sırasını sıralı şekilde öreceğiniz modelin üst kısımları tek tek örülmektedir. Mutfak için kullandığınız havlu kenarlarınıda çok yakışan modeli bir an önce örmenizi tavsiye ederiz.

Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’na güzel anlatımı için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.