Şişsiz Tığsız Örülen Pofidik Battaniye Örgü Modeli Anlatımı

Bugün sizler için içinizi ısıtacak hazırlarken çok eğleneceğiniz ve çok kolay örülen şişsiz tığsız pofidik battaniyenin nasıl örüleceğini anlatacağız.

Örmesi kolay battaniye modelini hiç örgü bilmeyen hanımlar da örebilir. İster eviniz için isterseniz de bebekleriniz için örebileceğiniz battaniyenin yumuşacık dokusu çok hoşunuza gidecek. Pofidik battaniyeleri eşinize dostunuza ve tüm sevdiklerinize hediye olarak örebilirsiniz.

Örgünüze başlarken uzun bir ip bırakıyorsunuz. Bebek battaniyelerinde 50 ilmek ideal büyüklük oluyor. Bebek battaniyesi örmek için 5 yumak ipe ihtiyacınız olacaktır. Bu tarz örgülere en çok yakışan örgü hasır örgü modelidir.

Elif Pirenvise bebeğim ve örgülerim’e youtube kanalı için hazırlamış olduğu güzel modeli bizlere anlattığı video için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.