Şişsiz Tığsız Örülen Puff Battaniye Örgü Modeli

Şişsiz tığsız örülen puf battaniye örgü modeline hayran kalacaksınız. Eşiniz dostunuz için rahatlıkla örebileceğiniz modelimize hep beraber göz atalım.

Görenleri duyanları şaşkına çeviren şiş ve tığ olmadan örgü mü olur dedirten yumuşacık dokusuna hayran kalacağınız modelimizi örmek oldukça kolay.

Şişsiz ve tığsız örülen bir çok örgü modeli var. Bizim sizler için seçtiğimiz model en güzel modellerden biridir. Modelimiz için kullanılan ipi ip mağazalarından ve tuhafiyelerden temin edebilirsiniz.

Örme sistemi aslında çok basit olan model de ilmekleri birbirinin içinden geçirip ilerleme sağlıyorsunuz. Tek dikkat etmeniz gereken ilmek kaçırmamaktır. İlmek kaçırırsanız, örgünüzü sökmek zorunda kalırsanız.

Bu model ile puf puf bebek battaniyeleri örebilirsiniz. Yatağınızın üzerine örtü olarak kullanabileceğiniz geniş battaniyeler örebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Elif pirenvise bebeğim ve örgülerim’ e youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, destek olabilirsiniz.

Bir cevap yazın