Sizi Günün Yıldızı Yapacak Yıldız Pullu Oya Modeli

En parlak yıldız sizin yıldızınız olsun. Yıldızınız dillere destan olsun. Sizi günün yıldızı yapacak yıldız pullu oya modeli ile girdiğiniz her ortamın, yıldızı olmaya hazır mısınız?

Çok değişik, bir o kadar parlak, şıkır şıkır bir oyasının olmasını hangimiz istemeyiz. Örmesi çok basit, parıltısı bir o kadar şahane olan, yıldızlı oya modelini hep beraber incelemeye ne dersiniz?

Bütün marifetli, becerikli hanımlara bizden tavsiye, yıldızlı oyayı, eşinize, dostunuza ve tüm sevdiklerinize örüp, armağan edin. Böylece herkesin evinde sizin ışıltınız olsun.

Plastik yıldızları tuhafiyelerden kolayca temin edebilirsiniz. Yıldızları oyanıza eklerken çok sıkmamanızı tavsiye ederiz. Sıkmazsanız salkım salkım durup, çok güzel sallanıyor.

Şimdi sıra sizde değişik renklerdeki yıldızlarla öreceğiniz oya modellerinizi bizlerle paylaşırsanız, çok seviniriz. Hepinize şimdiden kolay gelsin.

Oya sandığım youtube kanalına, bizi bu güzel modelle tanıştırdığı için çok teşekkür ederiz. Siz de kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir