Sizi Saatlerce Hazırlanmaktan Kurtaracak En Güzel Saç Modelleri

Bu yazımızda sizleri ayna karşısında saatlerce hazırlanmaktan kurtaracak birbirinden güzel saç modellerini derledik. Son yıllarla birlikten trend olan salaş ve dağınık saç modelleri hem günlük kullanımda hem de özel gecelerde kadınların sık tercihlerinden biri oluyor. Eskisi gibi gösterişli saç modelleri artık çok nadir görülüyor. Eğer sizler de salaş ve şık saç modelleri arıyorsanız ve karar veremiyorsanız bu yazımız sizler için oldukça faydalı olacak. İşte ilham alacağınız birbirinden şık ve güzel saç modelleri:

Yandan Ayrılmış Hafif Dalgalı Saç Modeli

saç modelleri

Saçlarınızı yandan ayırarak saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz. Saçlarınızda oluşturacağınız hafif dalgalar şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak.

Kısa Kesim ve Kulak Arkası Saç Modeli

hairstyle

Saçları kulak arkası kullanmak son zamanların en sevilen saç stillerinden biri olmuş durumda. Saçlarınızın temiz ve canlı olması bu saç modeli için uğraşmanızı gerektirecek tek şey.

Yarı Toplanmış ve Dalgalı Saç Modeli

saç modelleri

Kadınlar saçlarında dalgayı genel olarak zaten sıklıkla uyguluyorlar. Özel geceleriniz için arkadan yarım at kuyruğu yapmanız şık gözükmenizi yeterince sağlayacaktır.

Peri Kesim Saç Modeli

saç modelleri

İşte bakımı ve şekillendirilmesi en kolay saç modellerinden biri ile sizlerleyiz. Peri kesim saç modeli cesaret isteyen fakat uygulandığında da çok sevilen saç modellerinden bir tanesi. Her ortamda gözleri üzerinize çekecek.

Kaküllü ve Yarım Topuz Saç Modeli

Kakül her kadın tarafından oldukça sevilen saç modeli. Son zamanlarda tekrar moda olan kakül sizi her durumda şık ve hoş gösterecek.

Açık ve Hafif Dalgalı Saç Modeli

Artık ünlülerin bile çok uğraşılmayan saçlarla özel etkinliklere katılması salaş saç modasının geçerliliğini gözler önüne seriyor.

Sizi Saatlerce Hazırlanmaktan Kurtaracak En Güzel Diğer Saç Modelleri

saç modelleri

Şipşak Hazırlanmanızı Sağlayacak Kolay ve Hızlı Güzel Saç Modelleri

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.